Ikona fizjoterapii ogólnej

Fizjoterapia ogólna

Jest to kompleksowa terapia w przypadku bólu kręgosłupa czy tez pojawiających się problemów ze stawami obwodowymi. Dolegliwości ze strony stawów i kręgosłupa mogą pojawiać się w sytuacji przeciążenia organizmu, w następstwie urazu lub po zabiegu chirurgicznym. Ważne, aby nie zwlekać z wizytą u fizjoterapeuty licząc na to, że objawy miną samoczynnie. Terapia prowadzona prawidłowo od samego początku, daje lepsze efekty i szybszy powrót do zdrowia.

Terapeutka stosuje indywidualnie dobrane techniki manualne, których celem jest uśmierzenie bólu, poprawa komfortu i pełen powrót do czynności dnia codziennego. Terapia jest uwieńczona i utrwalona precyzyjnie celowanymi ćwiczeniami, które Pacjent wykonuje pod moim okiem, a następnie powtarza w domu. Po terapii Pacjenci bardzo często oklejani są plastrami Kinesio Tape, które utrzymują efekt osiągnięty wspólnymi siłami w gabinecie.

Fizjoterapia ogóln

Na pierwszą wizytę warto dostarczyć wszystkie dotychczasowe wyniki badań, które dotyczą danego problemu i zaopatrzyć się w wygodną odzież sportową.