Adrianna Grobelna-Krajcer

mgr fizjoterapii, dyplomowana terapeutka uroginekologiczna PTUG, specjalista rehabilitacji okołoporodowej

Numer PWZFz: 21646

Pelvismed - ada
Pelvismed - main

Moją pasją jest niesienie pomocy w powrocie do zdrowia kobietom w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jest to możliwe dzięki poprawie funkcji mięśni i narządów miednicy mniejszej – mięśni których nie widać! Moim celem jest uświadamianie kobietom, że problemy związane z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych po porodzie nie są powodem do wstydu. Należy mówić głośno o mięśniach dna miednicy, które stanowią centrum kobiecości.

Pelvismed - edukacja

EDUKACJA

W trakcie trwania studiów nabyłam wiedzę i umiejętności dotyczące stawiania diagnozy, planowania i wykonywania terapii. Dzięki temu jestem w stanie samodzielnie koordynować proces powrotu do zdrowia swoich pacjentów.

Fizjoterapia

Pelvismed - logogummed

Gdański Uniwersytet Medyczny

Pelvismed - szkolenia

SZKOLENIA

Odbyłam liczne kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu uroginekologii, między innymi:

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Wszystkie metody, których używam są zgodne z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Pelvismed - certyfikaty

CERTYFIKATY

OPINIE W GOOGLE

Pelvismed - opinie
Bardzo polecam Panią Adriannę Grobelną, to pełna profesjonalizmu osoba, posiadająca ogromną, aktualną wiedzę i doświadczenie. Jej pogoda i spokój ducha sprawiają, że wizyta w gabinecie jest bardzo przyjemna. Korzystałam już kilkukrotnie z jej usług i mogę szczerze polecić ten gabinet.
Agnieszka
Pacjentka
Całą ciąże jak i okres po ciąży byłam pod opieką Pani Adriany, jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i naprawdę dużą wiedzę którą mi przekazała. Zgłosiłam się dopiero przy drugiej ciąży i dowiedziałam rzeczy które powinnam wiedzieć podczas pierwszego porodu to napewno znaczenie lepiej zniosłabym ten czas. Wizyta u fizjoterapeutki takiej jak Pani Adriana to teraz jedna z najważniejszych rzeczy którą trzeba zrobić w ciąży (i nie tylko oczywiście) polecam też obserwować stronie na instagramie bo często odpowiedzi na pytania które Was nurtują, znajdziecie tam 🙂
Angelika
Pacjentka
Profesjonalnie i rzeczowo. Uzyskałam odpowiedź na wiele pytań. Pani Adrianna ma ogromną wiedzę i chęć pomocy. Wizyta odbyła się komfortowo. Dostałam wiele instrukcji i ćwiczenia również do domu. Polecam i na pewno wrócę 🙂
Joanna
Pacjentka
Bardzo polecam panią Adriannę, jest profesjonalna i wszystko dokładnie tłumaczy, a do tego jest bardzo sympatyczna i delikatna. W gabinecie zawsze czuje się komfortowo i widzę, ze kolejne wizyty przynoszą efekty. Pani Adrianna podchodzi do pacjentek holistycznie i daje przykłady ćwiczeń, które można wykonywać samemu w domu, więc wszystkie działania zaczynają mieć wtedy więcej sensu i poprawa samopoczucia jest długotrwała.
Ola
Pacjentka

Twoje zdrowie intymne zależy tylko od Ciebie!

Zadbamy o Ciebie na każdym etapie Twojego życia.
Pozwól sobie pomóc: