Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek
Sobota

8:00 – 20:00
9:00 – 14:00

Wysyłając do nas maila (Pelvismed Adrianna Grobelna-Krajcer) na podany powyżej adres e-mail, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adres e-mail, ewentualnie imię i nazwisko, numer telefonu) do celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Zgodnie z naszą polityką prywatności.

Panie będące aktualnie w ciąży, proszone są o dostarczenie zaświadczenia od ginekologa prowadzącego o braku przeciwskazań do fizjoterapii. Pacjentka jest zobligowana do dostarczenia go na pierwszej wizycie. Jest to działanie dla Waszego bezpieczeństwa! Powyższego oświadczenia nie muszą dostarczać Panie po ciąży lub niebędące w ciąży. Na pierwszą wizytę warto zaopatrzyć się w wygodny strój sportowy.

Zapraszamy od drugiego trymestru ciąży. To najlepszy moment na wprowadzenie odpowiedniej profilaktyki. Tematem przygotowania do porodu zajmujemy się od około 30 tygodnia ciąży.

Oceny rozstępu kresy białej możemy dokonać już w pierwszych dniach po porodzie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby w tym samym czasie włączyć aktywację mięśni dna miednicy. Natomiast badanie funkcjonalne mięśni dna miednicy (które odbywa się przez pochwę) zaleca się wykonać ok. 6 tygodnia po porodzie, lub gdy ustąpiły już upławy z pochwy.

Z naszego punktu widzenia absolutnie nie, ale na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort. Dlatego sugerujemy, żebyś sama zadecydowała, czy chcesz pojawić się na konsultacji podczas okresu.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY DOTYCZĄCE WIZYTY:

  1. Wizytę można odwołać lub przełożyć najpóźniej do godz. 18.00 dnia poprzedzającego wizytę. Jeśli Twoja wizyta jest zaplanowana na piątek, to modyfikacji możemy dokonać do godz. 18.00 w czwartek.
  2. W przypadku odwołania lub przełożenia wizyty z mniejszym wyprzedzeniem czasowym, Pacjentka jest zobowiązana do wykonania przedpłaty w wysokości 50% ceny wizyty. Kwotę tę, traktujemy jako zadatek na poczet kolejnej, umówionej wizyty. Przedpłata będzie wliczona do kosztu kolejnej wizyty, a w przypadku powtórzenia wyżej wymienionej sytuacji, nie podlega zwrotowi.
  3. Przedpłaty należy dokonać przelewem na dane: PELVISMED Adrianna Grobelna-Krajcer, nr konta: 85116022020000000522097894 , a potwierdzenie przelewu przesłać na adres: kontakt@pelvismed.com . Na wykonanie przedpłaty dajemy 24h od momentu otrzymania powyższej informacji. Brak przedpłaty oznacza anulację zarezerwowanego terminu wizyty.
  4. Na wizytę należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia, z jakiejkolwiek winy Pacjentki, wizyta nie ulega przedłużeniu.
  5. Jeśli opóźnienie powstaje z naszej winy, wizyta zostaje odpowiednio przedłużona.
  6. Wizyty domowe należy opłacić przelewem minimum 1 dzień przed wyznaczonym terminem spotkania. Fakturę za wizytę otrzymasz mailowo.
  7. Dokonując rezerwacji terminu wizyty, potwierdzasz akceptację powyższych zasad.

Twoje zdrowie intymne zależy tylko od Ciebie!

Zadbamy o Ciebie na każdym etapie Twojego życia.
Pozwól sobie pomóc: